Ložiska SKF

Ložiska SKF jsou ložiska světové kvality, která jsou vhodná pro stroje a zařízení, kde se dbá na přesnost a výdrž použitého materiálu a součástí.

Kuželíková ložiska

Ložiska SKF


Ložiska prvotřídní kvality

Kuličková ložiska

Jednořadá kuličková ložiska SKF jsou velmi univerzální ložiska, uplatnění nalézají téměř ve všech zařízeních a přístrojích. Kuliřková ložiska mají nerozebíratelnou konstrukci, resp. jednoduchou konstrukci. Kuličková ložiska jsou schopna pracovat s velmi vysokými otáčkami, jsou poměrně odolná a vyžadují jen zanedbatelnou údržbu. Kuličková ložiska umožňují přenášet radiální i axiální zatížení.

Válečková ložiska

Válečková ložiska nabízíme v mnoha typech a rozličných velikostech. Velkou část nabídky tvoří jednořadá ložiska s klecí a také jednořadá a dvouřadá válečková ložiska s plným počtem valivých těles (bez klece). Ložiska s klecí přenášejí vysoká zatížení a pracují při vysokých otáčkách, jsou to spolehlivá ložiska, která Vás nikdy nezklamou.

Kuželíková ložiska

Kuželíková ložiska mají kuželové oběžné dráhy na vnitřních a vnějších kroužcích, mezi nimiž jsou umístěny kuželíky, ložiska jsou kvalitní z nejlepších materiálů. Prodloužené površky oběžných drah se protínají v na ose ložiska. Konstrukce kuželíkových ložisek je zvláště vhodná pro kombinované zatížení, kdy se klade důraz na kvalitu materiálu ložisek.

Axialni ložiska

Axiální ložiska se skládají z hřídelového kroužku, tělesového kroužku a klece s kuličkami. Ložiska jsou rozebíratelná a jejich montáž je skutečně velmi jednoduchá, zvládne ji každý zručnější člověk. Axiální ložiska menších rozměrů jsou s tělesovým kroužkem buď s kulovou dosedací plochou.

Soudečková ložiska

Soudečková ložiska mají dvě řady soudečků a kulovou oběžnou dráhu. Dvě oběžné dráhy na vnitřním kroužku svírají úhel s osou ložiska. Tato soudečková ložiska jsou naklápěcí, mohou vyrovnávat nesouosost hřídele. Soudečková ložiska mohou přenášet kromě radiálního zatížení i vysoká axiální zatížení v obou směrech.

Ložiska SKF lidé hledají jako

Ložiska SKF, ložisko SKF, lozisko SKF, SKF ložiska, SKF loziska, katalog ložisek skf, ložiska skf brno, skf ložiska a.s., ložiska skf katalog a nebo jako ložiska.

Partneři

Doporučujeme

Ložiska SKF Ložiska Vilim
Autorizovaný distributor

Rybářská trička za skvělou cenu, skladem a připravena k odeslání.

Kvalitní a rychlé čištění koberců

Kontakt

 • Telefon:
  585 311 186 / 585 311 187
 • Email:
  loziskavilim@loziskavilim.cz
 • Adresa:
  Ložiska VILIM spol. s r.o.
  Hamerská 728/21,
  779 00 Olomouc-Holice